Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Jak na TS??

TeamSpeak

publikováno 06.08.2012 (aktualizováno 28.03.2015)

 

Instalace TeamSpeak 3:

1. Navštívíme tento odkaz http://www.teamspeak.com/?page=downloads. Vyberte, jestli máte 64 bitový systém nebo 32 bitový (pokud si nejste jistí, zvolte raději 32 bit). Poté na řádku Client 32 bit ( případně 64 bit) klikneme na download.
Poté postupujeme podle následujících 2 obrázků:
Zoom in (real dimensions: 1000 x 836)Obrázek
(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Zoom in (real dimensions: 1001 x 661)Obrázek
(klikněte na obrázek pro zvětšení)

2. Pustíme instalaci. Proklikáme se přes všechny next a počkáme, než se to nainstaluje.

3. První spuštění.
Zoom in (real dimensions: 574 x 583)Obrázek
(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Zoom in (real dimensions: 552 x 577)Obrázek
(klikněte na obrázek pro zvětšení)

Zoom in (real dimensions: 548 x 571)Obrázek
(klikněte na obrázek pro zvětšení)

V dalším kroku můžete otestovat mikrofon tím, že stisknete zvolenou klávesu a něco řeknete. Ukazatel by se měl v ideálním případě dostat na 0 a pokud držíte klávesu mluvení a nic neříkáte, měl by být co nejblíže -50. Zde nejde nic nstavit, je to jen orientační pro vás.

Dále je možnost nastavit klávesu pro zamutování svého mikrofónu, vzhledem k tomu, že ale používáme Psuh-To-Talk a mikrofon běží jen když chceme my, není tato volba potřeba a můžete ji klidně přeskočit.

Dále si vyberete, jestli chcete aby na vás TS mluvil ženským nebo mužským hlasem (můžete si i poslechnout ukázky). Nebo to klidně nechte jak to je a přeskočte dál.

Teď už jste na konci základního nastavení, zde odklikejte všechny 3 možnosti (aby políčka byla prázdná) a klikněte na "Finish".

4. Instalace češtiny: Vypněte TeamSpeak. http://addons.teamspeak.com/directory/addon/download/Czech-translation.html navštívíme tuto stránku a úplně dole klikneme na download. Rozbalíme stažený soubor. Pokud jsme instalovali TS do základní složky a máme 32 bit verzi, zkusíme češtinu nainstalovat spuštěním souboru TeamSpeak3-cestina-0.1.-beta2.exe . Jinak raději nainstalujeme ručně tím, že soubor ze složky translations překopírujeme do složky translations u nainstalovaného TeamSpeaku (základní složka je C:/Program Files/TeamSpeak 3 Client/Translations/). Poté spustíme TeamSpeak a pokud ještě není česky půjdeme do Settings -> Options -> Application -> Language -> Czech. Poté zrestartujeme TeamSpeak a měl by již být česky. Česky bude většina voleb a nastavení, něco bohužel zůstane v angličtině, protože tato čeština je na starší verzi TS a není ještě kompletně hotová.

5. Připojení k nám.
Klikneme na Připojení -> Připojit a vyplníme Server Address IP našeho serveru (able.vps4u.cz). A klikneme na Připojit.

6. Další nastavení.
Dejte Nastavení -> Volby -> Mikrofon.
Zde najdete pár užitečných nastavení pro mluvení do mikrofonu. Pokud například nepoužíváte sluchátka a při mluvení máte ozvěnu, můžete zkusit zakliknout políčko Redukce Ozvěny případně i Echo Cancellation (pozor na Echo Cancellation, zvyšuje náročnost programu a nedoporučuje se na slabších PC). Můžete také mrknout do Rozšířeného nastavení, kde se dá nastavit pomocí "Delay Releasing Push-To-Talk" jak dlouho ještě bude TS zaznamenávavat zvuk po puštění tlačítka mluvení. Je to docela zajímavá vlastnost a doporučuji nastavit tak na 0,3 - 0,5 sekund, protože občas, i když to nevnímáte, pustíte tlačítko pro mluvení o chvilku dřív, než přestanete mluvit. Poté už jen kliknete na "Apply" a máte hotovo. Doporučuji taky prolézt zbytek nastavení, dají se tam najít zajímavé věci, kterými si můžete upravit svůj TS.


 

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 05 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz